Overslaan naar inhoud
Menu
COOSJE BLOG
  • Home
  • Interior
  • Lifestyle
  • Other
    • Green
    • Photography
    • Travel
    • Design
    • Kids
    • Shopping
  • About Coosje
  • Contact
  • Social – media
  • COOSJE FOTOGRAFIE
COOSJE BLOG
februari 21, 2016november 19, 2018

Verlichting boven de eettafel

lampen eettafel

lampen eettafel

lampen eettafel

lampen eettafel

lampen eettafel

Verlichting boven de eettafel

Het was al even een poosje terug dat ik foto’s van ons eigen huis op mijn blog plaatste. Met deze donkere dagen is het lastig foto’s in huis te maken en er de laatste tijd niet veel bij ons in huis veranderd. Een verhuizing staat nog steeds op de planning en daardoor vind ik het zonde om nog klussen aan het huis te doen. Sommige dingen moesten nog steeds wel gebeuren om ons leef comfort in huis aangenamer te maken en het huis meer af te laten lijken voor eventuele bezichtigingen. Eén daarvan was de verlichting boven de eettafel.

Hanglampen

Vorig jaar verkocht ik de twee industriële hanglampen die boven onze eettafel hingen omdat ik ze te aanwezig vond huis. Ik was een beetje klaar met het industriële en het robuuste uiterlijk. Om meer naar een Deense stijl te gaan kocht ik één hanglamp van het Deense merk Nordlux. Een solide exemplaar van zwart staal met een eiken houten schijf die licht door laat aan de bovenkant. Het snoer liet ik vieren en daarmee vond ik het eigenlijk wel goed zo. Ondanks het feit dat het wat iel stond boven een tafel van twee en een halve meter lang was ik er van overtuigd dat ik niet traditioneel meer twee lampen zou kiezen.

Te weinig licht

Naar de winter en dus de kortere donkere dagen toe kon één lamp toch niet voldoen aan het licht wat we nodig hadden aan tafel. Bij OTTO kocht ik online een tweede zelfde exemplaar en deze hangt nu. Het staat nog steeds solide (wat ik graag wilde). Ze tonen samen niet te aanwezig en ze staan toch stoer met de snoeren zo los naar het plafond. Het licht is nu goed verdeeld boven de tafel en het is een heel ander gezicht. De eethoek is zo af, iets wat ook de bedoeling was.

Nordlux

Nordlux (een Deens merk) is in Nederland nog een zeer onbekend merk maar een ware aanrader als je van mooie kwalitatief goede lampen houdt met een Scandinavisch uiterlijk. De prijs is relatief goedkoop in verhouding tot veel andere Scandinavische merken. De keuze is zeer uitgebreid. Als je van Scandinavisch wonen houdt zou ik zeker eens naar deze lampen kijken.

Ik ben erg blij met het resultaat! Zo kunnen we weer iets van ons “to do” lijstje afstrepen.

3 gedachten over “Verlichting boven de eettafel”

  1. Jeanette Renting schreef:
    februari 22, 2016 om 9:53 am

    Het staat prachtig. En inderdaad helemaal af. Fijne eethoek heb je ook, mooi met die stoelen.

    Beantwoorden
  2. Wilma schreef:
    maart 8, 2016 om 10:09 am

    Nu gaat deze blog over de lampen, die ik ook echt wel super gaaf vind!! Maar ik zie nu jullie vloer in huis en ben helemaal weg van gietvloeren en dan zeker in deze kleur!! Echt super gaaf ziet het eruit, de lampen maken het plaatje helemaal af!

    Beantwoorden
  3. Sanne schreef:
    mei 11, 2016 om 3:48 pm

    erg leuk zo! ik denk dat deze lamp ook erg leuk zo zijn bij mijn kloostertafel

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Welkom op mijn blog! Mijn naam is Stephanie Koster, bijnaam Coos 49 jaar oud (of jong, hoe je het ook wilt zien ;-), moeder van 3 jongens en al jaren gelukkig getrouwd met de vader van deze mannen.
In 2011 begon ik mijn blog omdat ik het leuk vond mijn liefde voor (Scandinavisch) interieur en fotografie met anderen te delen. Na zoveel jaar “bloggen” is er ondertussen best wat veranderd op Coosje Blog. Waar ik jaren geleden veel deelde over mijn toen nog kleine kinderen en ons voormalige nieuwbouwhuis, zijn deze jongens ondertussen al aardig groot en zijn wij 5 jaar geleden verhuisd naar een jaren 70 woning aan een dijk aan het water. Volg op Coosje Blog van alles over ons huis, mijn smaak, onze tuin en mijn liefde voor vintage, tweedehands en nog veel meer.

voorjaar in de tuin
©2023 COOSJE BLOG | Aangedreven door WordPress en Superb Themes!