Overslaan naar inhoud
Menu
COOSJE BLOG
  • Home
  • Interior
  • Lifestyle
  • Other
    • Green
    • Photography
    • Travel
    • Design
    • Kids
    • Shopping
  • About Coosje
  • Contact
  • Social – media
  • COOSJE FOTOGRAFIE
COOSJE BLOG
september 10, 2015

Shop de look – Scandinavisch wonen

stadshem binnenkijker 1

stadshem binnenkijker 2

stadshem binnenkijker 3

stadshem binnenkijker 6

stadshem binnenkijker 7

stadshem binnenkijker 4

stadshem binnenkijker 13

Shop de look.
Een nieuw onderdeel op de blog. Iedere maand laat ik een shop of webwinkel voorbij komen waar ik producten uit selecteer die passen bij een mooie (Scandinavische) binnenkijker. Vandaag plaats ik dit prachtige appartement wat ik vond op de Zweedse makelaars site Stadshem. De webwinkel die het eerste mee doet met Shop de Look op mijn vernieuwde blog is Eyoba.
Eyoba is een online woonwinkel vol met design meubels en accessoires. Zij zijn een erkende dealer van diverse nationaal en internationaal bekende merken zoals Kartell, Zuiver, Kubikoff en EMU. Van stoelen en banken tot een eettafel en van accessoires voor in de slaapkamer tot tuinmeubelen. Je kunt het zo gek niet bedenken of het is verkrijgbaar bij een webwinkel van Eyoba.
Ik kende Eyoba nog niet maar als ik de spullen zie die zij verkopen kan ik jullie vertellen dat ik zeker vaker bij hun zal bestellen. Tussen de spullen die ik voor jullie selecteerde zitten al een paar favorieten zoals de eetkamerstoelen Port van LaForma.

Dat een Scandinavische inrichting niet helemaal vol hoeft te staan met dure design spullen bewijst de site van Eyoba. Dit huis heeft een geheel eigen stijl en heeft een mix van eenvoudig grijs, zwart en wit, wat typerend Scandinavisch is, gecombineerd met bruin en goud wat terug komt in de verlichting en in de vintage stoelen en kasten. De deurposten die grijs geverfd zijn steken mooi af tegen het wit en geven het huis net die bijzondere stijl. Het oude perzische tapijt geeft kleur evenals het blauw op de keukenkastjes en de groene spijlen stoeltjes.

Voor jullie selecteerde ik de volgende producten in de stijl van dit huis.

shop de look 1

shop de look 2

1. Scandes Logum boekenkast
2. Scandes Barse eettafel – eiken
3. kussen LaForma – Ylavok zwart-wit
4. boekenkast Typisk – Falster
5. staande lamp Double Key van Leitmotiv
6. eettafel Lunga van LaForma
7. tafellamp Cindy van Kartell
8. bijzettafel marmer zwart van Leitmotiv
9. boxspring bed 2 persoons Caitlyn
10. 3-zits bank Flint – Chatou
11. eetkamer stoel Port – LaForma
12. spiegel Eertrin – LaForma

foto’s binnenkijker: Stadshem
foto’s producten: Eyoba

1 gedachte over “Shop de look – Scandinavisch wonen”

  1. Pingback: Creative Cabinet Painting Ideas | Kitchn

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Welkom op mijn blog! Mijn naam is Stephanie Koster, bijnaam Coos 49 jaar oud (of jong, hoe je het ook wilt zien ;-), moeder van 3 jongens en al jaren gelukkig getrouwd met de vader van deze mannen.
In 2011 begon ik mijn blog omdat ik het leuk vond mijn liefde voor (Scandinavisch) interieur en fotografie met anderen te delen. Na zoveel jaar “bloggen” is er ondertussen best wat veranderd op Coosje Blog. Waar ik jaren geleden veel deelde over mijn toen nog kleine kinderen en ons voormalige nieuwbouwhuis, zijn deze jongens ondertussen al aardig groot en zijn wij 5 jaar geleden verhuisd naar een jaren 70 woning aan een dijk aan het water. Volg op Coosje Blog van alles over ons huis, mijn smaak, onze tuin en mijn liefde voor vintage, tweedehands en nog veel meer.

voorjaar in de tuin
©2023 COOSJE BLOG | Aangedreven door WordPress en Superb Themes!