Geschreven door

Mijn naam is Stephanie Koster, 52 jaar, moeder van 3 jongens en al jaren gelukkig getrouwd met de vader van deze mannen. Ik blog vanaf 2011 over veelal Scandinavisch interieur, design, kids, fotografie en ons dagelijkse leven. Naast het constant veranderen van ons huis hou ik ook heel erg van fotografie en bezoekjes brengen aan kringloopwinkels, rommelmarkten en andere leuke plekken.

Meer van auteur

Je kunt ook leuk vinden

6 reacties

Super gezellig en heerlijk even genieten van dit soort gewone maar oh zo bijzondere momentjes 😉 fijn weekend! x

Heerlijk uitwaaien op de fiets is iets waar ik ook erg van hou.
Mooie foto's hoor.
Fijn weekend daar.
Groetjes
Alet

Wat een leuke foto's! Doet me denken aan de foto's van de jaren 40 en 50 waar je ze ook vaak zag fietsen door het hollandse landschap.
Dat heb je mooi gedaan!

Fijn weekend!

X Colinda

Wat een een mooie omgeving om zo te kunnen fietsen, heerlijk! Zo herkenbaar dat 'staand' fietsen, doen die van mij ook altijd.
Pascale X

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *