Overslaan naar inhoud
Menu
COOSJE BLOG
  • Home
  • Interior
  • Lifestyle
  • Other
    • Green
    • Photography
    • Travel
    • Design
    • Kids
    • Shopping
  • About Coosje
  • Contact
  • Social – media
  • COOSJE FOTOGRAFIE
COOSJE BLOG
juli 15, 2015augustus 8, 2015

Ferm Living Home

ferm2_zpscev5nrdz

ferm5_zps6jy3i6mo

ferm4_zpsm1evpdrl

ferm1_zpsjhavmixj

Op de Franse site Milk Decoration kwam ik dit geweldige huis tegen. Het is een voormalige fabriek die omgebouwd is tot loft en staat in een haven van Kopenhagen, Denemarken. De eigenaren Trine Andersen en Martin (eigenaren van het Deense woonlabel Ferm Living) hebben aan alle ruimtes een geheel eigen stijl gegeven. De visgraten houten vloer, de grote kunstwerken aan de muur, de combinatie van vintage, design en eigen Ferm Living producten, het kleurgebruik en de planten. Alles is op de juiste manier op elkaar afgestemd. Over smaak valt niet te twisten maar ik vind hun geheel eigen stijl prachtig!

De witte papieren lamp die je vaker voorbij ziet komen in Deense en Zweedse huizen staat al jaren op mijn wensenlijstje voor in ons eigen huis.

Fotobron: Milk Decoration

1 gedachte over “Ferm Living Home”

  1. Ab schreef:
    juli 27, 2015 om 5:42 am

    Het schilderij, hoe kunstzinnig het ook is, is niet bepaald geschikt als je kinderen thuis hebt.

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Welkom op mijn blog! Mijn naam is Stephanie Koster, bijnaam Coos 49 jaar oud (of jong, hoe je het ook wilt zien ;-), moeder van 3 jongens en al jaren gelukkig getrouwd met de vader van deze mannen.
In 2011 begon ik mijn blog omdat ik het leuk vond mijn liefde voor (Scandinavisch) interieur en fotografie met anderen te delen. Na zoveel jaar “bloggen” is er ondertussen best wat veranderd op Coosje Blog. Waar ik jaren geleden veel deelde over mijn toen nog kleine kinderen en ons voormalige nieuwbouwhuis, zijn deze jongens ondertussen al aardig groot en zijn wij 5 jaar geleden verhuisd naar een jaren 70 woning aan een dijk aan het water. Volg op Coosje Blog van alles over ons huis, mijn smaak, onze tuin en mijn liefde voor vintage, tweedehands en nog veel meer.

voorjaar in de tuin
©2023 COOSJE BLOG | Aangedreven door WordPress en Superb Themes!