Overslaan naar inhoud
Menu
COOSJE BLOG
  • Home
  • Interior
  • Lifestyle
  • Other
    • Green
    • Photography
    • Travel
    • Design
    • Kids
    • Shopping
  • About Coosje
  • Contact
  • Social – media
COOSJE BLOG
mei 17, 2015augustus 8, 2015

CIN-IN WONEN

Sinds tijden heb ik weer een favoriete woonwinkel in de buurt! CIN-IN Wonen in Ter Aar. Cindy Buijsse heeft in een mini loodsje een winkel neergezet met meerdere toonkamers. De kamers zijn gevuld met brocante, vintage, retro en andere gevonden spullen. Alle meubels die een opknap beurt verdienen, knapt zij zelf op. Haar styling is landelijk met een vleugje stoer. De mix van stijlen maakt het voor mij een winkel om regelmatig langs te gaan. Doordat alle spullen uniek zijn, varieert het aanbod ook regelmatig. De winkel is in de weekenden open van vrijdag t/m zondag. Aanrader om eens naar toe te gaan!

SHOP TIP!

foto’s Stephanie Koster

2 gedachten over “CIN-IN WONEN”

  1. Denies overseas schreef:
    mei 17, 2015 om 7:08 pm

    Heeel leuk!

    Beantwoorden
  2. Indruk schreef:
    mei 17, 2015 om 8:09 pm

    Dat zijn altijd de leukste adresjes. Pascale x

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Welkom op mijn blog! Mijn naam is Stephanie Koster, bijnaam Coos, pas 50 geworden, moeder van 3 jongens en al jaren gelukkig getrouwd met de vader van deze mannen.
In 2011 begon ik mijn blog omdat ik het leuk vond mijn liefde voor (Scandinavisch) interieur en fotografie met anderen te delen. Na zoveel jaar “bloggen” is er ondertussen best wat veranderd op Coosje Blog. Waar ik jaren geleden veel deelde over mijn toen nog kleine kinderen en ons voormalige nieuwbouwhuis, zijn deze jongens ondertussen al aardig groot en zijn wij in Mei 2017 verhuisd naar een jaren 70 woning aan een dijk aan het water. Volg op Coosje Blog van alles over ons huis, de verbouwing, mijn (woon)smaak, onze tuin en mijn liefde voor vintage, tweedehands en nog veel meer.

voorjaar in de tuin
©2023 COOSJE BLOG | Aangedreven door WordPress en Superb Themes!