Overslaan naar inhoud
Menu
COOSJE BLOG
  • Home
  • Interior
  • Lifestyle
  • Other
    • Green
    • Photography
    • Travel
    • Design
    • Kids
    • Shopping
  • About Coosje
  • Contact
  • Social – media
  • COOSJE FOTOGRAFIE
COOSJE BLOG
november 24, 2015november 26, 2015

kinderkamer ideeën

thuis zijn
thuis zijn
thuis zijn
thuis zijnthuis zijn
thuis zijn
_MG_0690
_MG_0698
_MG_0691
_MG_0703

Kinderkamer ideeën heb ik altijd genoeg, alleen het uitvoeren is nogal eens een probleem. Waar haal ik de tijd en vaak ook het geld vandaan?
Dit voorjaar knapte ik samen met Beer en Jack de slaapkamer van Jack op. Er kwam Mountain behang van Fine Little Day op de muren, er kwamen nieuwe kasten en ik scoorde een ander bed in de Kringloop. Het was de bedoeling dat dat bed betimmerd zou worden met chipwood. Zo geschiede… het is nog niet gebeurd!
Een paar weken terug zag ik op internet een oud houten bed voorbij komen waarvan ik dacht die zou ook leuk staan in zijn kamer, dan kan dat andere bed naar zijn broer en komt dat opknappen wel een andere keer 😉 Een vriendin van mij had echter nog een soort gelijk bed in de schuur staan die ik mocht komen halen anders zou zij hem weg doen. Deze staat! Hij moet nog wel geverfd worden maar we zijn er nog niet uit welke kleur het gaat worden. Wordt hij zwart, grijs of toch licht (vintage) blauw? voor alsnog laten we hem even zo, ik moet je ook eerlijk zeggen geen zin te hebben om met dit slecht drogende weer te verven.
Ondertussen heeft Jack een heerlijk warm speelkleed op de vloer die ik online bestelde bij OTTO. Het kleed is naast dat het behaaglijk is (voor de winter) mooi van kwaliteit, het grafische aspect vind ik leuk en hij is niet zo duur, zo blijft veranderen leuk. Wandplankjes- en of kastjes moeten er ook nog komen, maar zoals jullie ondertussen wel van mij gewend zijn gaat dit allemaal in etappes!
Slaapkamer vorderingen worden vervolgd zodra er weer een projectje is afgerond.

2 gedachten over “kinderkamer ideeën”

  1. Petra schreef:
    november 24, 2015 om 10:50 am

    Leuk geworden! Ik heb het grenen bed van mijn dochter afgelopen zomer wit geverfd. Wat een rotklus haha! Ik heb er wel 3 lagen op moeten zetten. Succes!

    Beantwoorden
  2. Anne schreef:
    november 26, 2015 om 7:26 pm

    leuk, leuk, leuk! Behang is echt heel gaaf!!

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Welkom op mijn blog! Mijn naam is Stephanie Koster, bijnaam Coos 49 jaar oud (of jong, hoe je het ook wilt zien ;-), moeder van 3 jongens en al jaren gelukkig getrouwd met de vader van deze mannen.
In 2011 begon ik mijn blog omdat ik het leuk vond mijn liefde voor (Scandinavisch) interieur en fotografie met anderen te delen. Na zoveel jaar “bloggen” is er ondertussen best wat veranderd op Coosje Blog. Waar ik jaren geleden veel deelde over mijn toen nog kleine kinderen en ons voormalige nieuwbouwhuis, zijn deze jongens ondertussen al aardig groot en zijn wij 5 jaar geleden verhuisd naar een jaren 70 woning aan een dijk aan het water. Volg op Coosje Blog van alles over ons huis, mijn smaak, onze tuin en mijn liefde voor vintage, tweedehands en nog veel meer.

voorjaar in de tuin
©2023 COOSJE BLOG | Aangedreven door WordPress en Superb Themes!